Kadınlar İçin En Harika Cep Telefonları

Uzun yıllar boyunca telefonlar, birisinin mesaj atması veya araması gerektiğinde gerekli olan ihtiyaçlar olarak görüldü. Bununla birlikte, son on yılda veya yakın bir zamanda, mekanizmalar temelde arttı ve daha önceki açık dizüstü bilgisayarlardan daha dikkat çekici hale geldi. Hindistan’da alt sınıftan seçkinlere kadar önemli sayıda kablosuz müşteri var. Telefonlar şu anda iş, harmanlama ve keşif, web’i inceleme, uyarı ayarlama, müziğe odaklanma, hesapları izleme ve oyun oynama dahil olmak üzere hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Araca biniyor ve iş mesajlarını not ediyor olabilirsiniz veya hareketli oyunlar oynayan bir bistroya derinden odaklanabilirsiniz.

Büyük isim markaları, sürekli olarak şık sürüşle başa çıkmanın daha iyi yollarını aradıklarından, proaktif olarak bu alanı araştırmaya başladılar. İşte muhtemelen herkes için ideal olan en yeni ve gösterişli cep telefonları:

  1. Casper VIA X 20

Casper VIA X20’nin 25MP’lik önemli standart özçekim kamerası sizin için değiştirildi. Daha etkileyici özçekimler ve daha net video resimleri sunan kamera, yepyeni bilgisayarlı muhakeme büyüklüğü ve tasvir modu, yaratıcı çekimler için alan ve bokeh etkisinin önemi ile sınırlandırılmıştır. Onunla fotoğraflar, devam eden hafızadaki herhangi bir zamandan çok daha net, muhteşem ve hızlı ve kirli. En son gelişmeler ve insan yapımı düşünülmüş 4 kamera ile sürdürülen Through X20, muhteşem dakikaların ideal fotoğraflarını çekmeniz için planlandı. Neyse ki, bu ve diğer birçok şaşırtıcı ürüne Casper Ücretsiz Kargo’da sınırlı oranlarda erişilebilir.

  1. Casper VIA E30

Casper VIA E30’un 16 MP objektife sahip temel kamerası; açılımı ve sensörü ve fotoğraflarınıza kalite katacak tüm nüansları ile aradığınız şovu sunmaya hazır. 5MP yardımcı kamera ile 115 derecelik geniş açılı fotoğraflar çekebilir, 2MP bokeh kamera ile fotoğraflarınıza anlam katabilirsiniz. Deneyimlerinizi iyileştirecek ilerleme ve rahatlık kalitesine sahip ideal cep telefonu sandığınız kadar uzak değil. İyi bir telefondan beklediğiniz her şeyi, farklı kamera modlarından radyo bileşenlerine, geniş ekran tasarımından yüksek pil gücüne kadar en açık tasarımı ile E30 sayesinde bulacaksınız.

  1. Casper VIA F30 Plus

50 MP temel bilgisayar tabanlı içgörü kamerası, 128 GB devasa depolama alanı ve 5000 mAh sağlam pilinin yanı sıra F30 aracılığı üzerinden sınırsız Casper ile tanışın. Ayrıca, sürekli 8GB Hammer çözünürlüğü ve ekstra 4GB Virtual Crush çözünürlüğü sayesinde 12GB’a kadar genişletilebilen Casper Through F30’u kullanırken, hızlı kullanım, sayısız anı, en sevilen oyun uygulamaları 128GB belleği sayesinde yararlı bir şekilde kaldırılabilir. Yetenekli fotoğraflar ve devasa bir sınırlı bellekle sınırlarınızı zorlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *